Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace STRIP HAIR originální hřbílko černý Classic

Popis produktu

Co je StripHair gentle Groomer?   - StripHair Gentle Groomer - použijte místo tvrdého hřbílka a měkkého kartáče v jednom. StripHair vyrobený z vlastní směsi přírodního kaučuku zvládne odstranit i několik dní zaschlé bahno na srsti Vašeho koně. A nebo ji zbavit zimní srsti naráz a bez zbytečné námahy. Díky StripHair ušetříte mnoho času, který každý správný koňák ocení. Další velkou výhodou je i to, že StripHair dokonale promasíruje svaly Vašeho koně před samotnou jízdou a tím podporuje cirkulaci krve v celém těle. Pro velmi citlivé koně, taková masáž má až terapeutický účinek.  V neposlední řadě musíme zmínit i velkou výhodu v tom, že tento nástroj se absolutně přizpůsobuje stavbě těla koně. Tudíž musíme zdůraznit fakt, že je StripHair velmi citlivý a můžete s ním vyčistit jak obličej koně, tak i klouby a oblasti kolem kopyt. Pokud svého koně čas od času myjete také šampónem, tak Vám StripHair opět bude kupomoci. Výborně se s ním veškerá špíná stírá i za mokra...tudíž Vám poslouží dokonce i jako stěrka. Poslouží i k odstranění stop po zaschlém potu. 

FAQ   

Jak použít StripHair?

Je určen pro odstranění starých chloupků (dlouhých i krátkých),  nečistot a alergenů.

Držte StripHair v úhlu 45 stupňů a přiměřeným tlakem jednoduše smeťte ve směru růstu chloupků. Budete se divit, jak snadno to jde! A navíc nepoškodíte kůži a srst.  

StripHair Groomer je skutečný pracant a je ideální pro všechny velké plochy. Malý nástroj je mimořádně flexibilní a ideální pro oblasti, jako je koňská hlava, šlachy a úpony, všechny měkké oblasti atd. To vše aniž by to vyvolalo vašemu koni nějaké potíže. Ve skutečnosti neexistuje nic lepšího, co by umělo bezbolestně odstranit obávané zaschlé bahno a nečistoty na nohou.  

Pokud chcete odstranit uschlé bláto a pot, pak nástroj použijte jeho  texturovanou stranou. Nebojte se, kůži koně a ani žíně nepoškodíte.  

Pokud chcete svého koně vykoupat, pak použijte stejnou  texturovanou stranu, která vám pomůže vytvořit pěnu a pak na setření použijte jemnou stranu, aby jste dostali všechnu špínu a pot pryč. Okraje StripHair použijte na setření přebytečné vody (funguje jako stěrka).  

Vhodný i k čištění kopyt. Lehce seškrábete uschlé bláto a další nečistoty.  

Jak dlouho vám StripHair vydrží?

StripHair byl testován kovboji v USA. Výrobek snáší hrubé zacházení, tak i přírodní živly. Tento nástroj je trvanlivý, pružný a výkonný. StripHair odvede  mnoho let dobré služby.  

Je StripHair jemný?

Pokud je váš kůň citlivý, a pokud jste byli někdy znepokojeni hrubostí hřibílek a tuhých kartáčů. A nedokážete najít ten správný nástroj pro čištění nohou nebo jiných choulostivých oblastí, ... pak StripHair je odpovědí. StripHair je váš  „jemný pomocník“.  

Co dělá StripHair jemným?

Tradičně používané nástroje na koňskou srst ji mohou často poškrábat. StripHair je naopak jemný, ale účinný  nástroj. Tento unikátní patentovaný produkt využívá flexibilní vroubkovaný přírodní kaučuk, který dovede z těla koně pohodově odstranit starou srst, nečistoty a alergeny. Kromě toho má texturovanou stranu, která odstraní uschlé bláto a nebo pot bez poškození pokožky koně. StripHair nabízí jemnou, ale účinnou péči pro Vašeho koně. Váš kůň bude STRIPHAIR milovat! lze používat striphair i v zimě?

StripHair je možné bezpečně používat i v zimních měsících...zkrátka CELOROČNĚ.

Jak se čistí StripHair?

StripHair zůstává čistý. Nezůstávají na něm chlupy ani špína, jak to znáte u tradičních nástrojů. Stačí jen občas opláchnout a setřít navlhčeným hadříkem. Anti-bakteriální a anti-houbová činidla jsou přidána do materiálu, ze kterého je StripHair vyroben, takže se nemusíte bát bakterií. Pokud byste se obávali jakéhokoli druhu křížové kontaminace mezi koňmi, pak jednoduše otřete nástroj hadříkem napuštěný dezinfekčním prostředkem.

Dá se StripHair použít na úpravu psů a koček?

Pokud máte zvíře, které líná, pak se opět dá použít StripHair!   

StripHair sníží potřebu koupání vašeho koně?

StripHair efektivně a pohodlně odstraní veškerou uvolněnou srst, špínu a lupy a zároveň prokrvuje pokožku, obnovuje každý vlasový folikul, takže leží rovně a distribuje vlastní přírodní maz a udržuje pokožku koně zdravou. Při pravidelném používání StripHair nástrojů, dosáhnete zdravého a přirozeného lesku srsti vašeho koně.  

Může se StripHair použít na čištění podsedlové dečky?

Ano může! Budete překvapeni až zjistíte, jak snadno a bezpečně StripHair odvede svou práci. Ze staré podsedlové dečky udělá rázem čistou. To samé se dá říct i o koňských dekách, jezdeckých rajtkách a čapsech. 

Jaká je dodací lhůta a cena dopravy?

Striphair dodáváme obvykle do 10 dnů v rámci České a Slovenské republiky.

Doprava - poštovné je účtováno zvlášť.  

StripHair záruka?

Ano! Jsme si docela jisti, že budete spokojeni se svým nákupem StripHair. StripHair má  všechny funkce uvedené na oficiálním webu StripHair.com a uvedené v našich videí.

Zásady vrácení peněz?

Chceme, abyste byli zcela spokojeni s objednávkou. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni, přijmeme včasné vrácení nepoužitého, čistého, nebo vadného dodaného zboží. Použité zboží nemůže být vráceno. Vrácené zboží by mělo zahrnovat obal a veškeré dodané příslušenství. Musí být ve stejném stavu, jako když bylo přijato.  

Pokud chcete vrátit zboží, pak nás prosím kontaktujte  do 14 dnů poté, co jste zboží obdrželi.

Náklady na dopravu pro vrácení zboží jdou na náklady odběratele.

Do 14 dnů poté, co obdržíme vrácené zboží a vrácené zboží splňuje naše zásady vrácení zboží,  vám vrátíme částku nákupu na váš bankovní účet.  

Proč JE cenA na PINKHORSE vyšší než v USA?

Ceny STRIHAIR kompletu, které jsou uvedeny na našich webových stránkách zahrnují 21% DPH / CLO / DOPRAVU/ ATESTY/. Pokud si objednáte u PINKHORSE nemusíte již platit tyto poplatky, vše je v ceně.  Pokud si set objednáte přímo z USA, budete muset zaplatit DPH, clo, vlastní atesty a administrativní náklady, náklady na dopravu. Náklady na dopravu z USA (+/- € 30) jsou mnohem vyšší než náklady na dopravu od PinkHorse.  

Příklad výpočtu níže a zjistěte, že objednávání u PinkHorse  je mnohem levnější!    

Objednání u PinkHorse

Objednání z USA

StripHair Gentle Groomer € 39,96 +/- € 31,62

Náklady na dopravu do / z Evropské unie

Doprava Česko € 7,50 (v Německu)(ceny se pohybují mezi € 5,99 a € 26) €3,70 +/- € 20

DPH - (v ceně) +/- € 15,35

Clo(mezi € 13,5 / 18,5 €) - (v ceně) +/- € 15,00       celkový součet € 43,66 +/- € 81,97

Recenze STRIP HAIR originální hřbílko černý Classic (1)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce BETTY BEST opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.